شرکت تابان انرژی مهرآفرین (تاما)

شرکت تابان انرژی مهر آفرین) تاما(، به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیمانکاری نیروگاه‌های خورشیدی (Solar Power Plant)، نیروگاه‌های تولید پراکنده (DG) و تولید هم‌زمان Cogeneration)) درزمینهٔ طراحی مهندسی، تأمین تجهیزات، اجرا و کنترل کیفیت اجرا و همچنین با همکاری  سازمان انرژی‌های نو ایران ، دفتر خصوصی‌سازی صنعت برق، مجموعه شرکت توانیر و شرکت گاز، مفتخر است تا با ارزان‌ترین و در سریع‌ترین زمان ممکنه جهت کلیه امور مهندسی، تأمین تجهیزات و اجرا (Engineering, Procurement and Construction: EPC) و سرمایه‌گذاری(Engineering, Procurement, Construction and Finance: EPCF)  در پروژه‌های احداث و بهره‌برداری نیروگاه‌های خورشیدی و  تولید هم‌زمان برق، گرما و برودت، به کارفرمایان محترم خدمات خود را ارائه دهد.

قطعات و تجهیزات به‌کاررفته، توسط بزرگ‌ترین شرکت‌های خارجی و داخلی با بالاترین درجه کیفیت تولیدشده و ازنظر هزینه، سرویس‌های تعمیر و نگهداری، خدمات پس از فروش و ... بیشترین میزان رضایتمندی را در میان مشتریانشان در سرتاسر دنیا کسب کرده‌اند.

فازهای اجرایی پروژه که توسط شرکت تاما انجام می‌شود:

  1. اخذ مجوز: برای احداث نیروگاه خورشیدی یا CHP، نیاز به اخذ مجوز از نهادها و ارگان‌های ذی‌ربط ازجمله­ سازمان­های انرژی نو ، اداره برق منطقه‌ای، اداره توزیع، شرکت توانیر، دفتر خصوصی‌سازی صنعت برق، دفتر تولید پراکنده وزارت نیرو، شرکت گاز، سازمان حفاظت از محیط‌زیست و ... می‌باشد.
  2. تأمین تجهیزات: خرید، واردات) برای خریدهای خارجی(و حمل‌ونقل تا محل احداث نیروگاه
  3. اجرا و احداث: این مرحله شامل اجرای تأسسیسات زیرساختی) الکتریکال مکانیکال(می‌شود که تا-مرحله بهره‌برداری، زمان نیاز دارد.
  4. بهره‌برداری: این مرحله شامل راه‌اندازی نیروگاه و اتصال به شبکه مصرف خواهد بود که در این مرحله با توجه به نیاز کارفرما، تعدادی تکنسین تأسیسات استخدام و برای تعمیر و نگهداری نیروگاه تربیت خواهند شد.

*مراحل 1-3 به‌صورت موازی باهم انجام خواهد شد.

رزومه شرکت را از اینجا دانلود کنید.